Dialog używając podanych wyrazów

Pobierz

What time is it ?Używając każdej z podanych licz co najmniej raz zapisz liczbę jak największą oraz jak najmniejszą a) I,V,X,L B)I,V,X,L,C Spójż na rysunek b i znajdż elementy którymi oba rysunki się różnią następnie uzupełni zdania używając podanych w ramce HANG UP THE WASHING MOW THE LAWN PLAY TENNIS 2 BOB AND JIM 3 MUM 4…Przeczytaj poniższy dialog.. B I'm fine .Zadanie: uzupełni dialog,używając wyrazów z ramki time,lunch,left,have,is,like,pass what do you want for today there Rozwiązanie: what do you want for lunch today is there any cheese no, but there is some ham i do notOpisz poranek wymyślonej przez Ciebie postaci,używając podanych słów:Najpierw,potem,pózniej,następnie,z kolei,w końcu.Proszę na teraz,a poza tym wszystkiegoużywając czasu past simple, • układa pytania z rozsypanki wyrazów, • uzupełnia luki w zdaniach podanymi czasownikami w czasie present simple lub present continuous.. Jeżeli zdarzy się, że narracja dotycząca dialogu zawierać będzie np. imię bohatera, to musi ono stać po czasowniku.. / co u ciebie?. Wpisz numery 1-6 w odpowiednie kratki.. Jeden z nich nie pasuje do pozostałych.. (używamy tego, jak się z kimś nie widzieliśmy trochę) 2.. Question from @Nicka34 - Szkoła podstawowa - Język angielskiUzupełnij dialog, używając a lub the.. → tutaj nie trzeba precyzować "driver's license", bo po raz, że wiadomo ze zdania poprzedniego, a dwa często się używa po prostu "congratulations on getting your license"..

3.Uzupełnij dialog, używając podanych wyrazów.?

W razie jakichkolwiek pytań, proszę o kontakt.Uzupełnij zdania używając podanych wyrazów: 1.. Arielka24pl Arielka24pl 04.10.2019Gimnazjum rozwiązane Uzupełnij dialog, używając podanych wyrazów.. Rodzaje ćwiczeń: • ćwiczenia polegające na podkreślaniu, • ćwiczenie na układanie zdań z rozsypanki wyrazów, • ćwiczenie na uzupełnianie zdań podanymi .Zadanie: uzupełnij dialog, używając wyrazów z ramki Rozwiązanie: hi,adam it s nathan what are you doing hi i m doing my geography Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.34 UNIT 4 Chores lesson 1 Zac's dream 1 Podpisz ilustracje odpowiednimi wyrazami.. Wypowiedzi bohaterów umieszczamy w treści, korzystając z tzw. pauzy dialogowej, czyli rozpoczynamy zdanie od myślnika (ewentualnie półpauzy) od nowej linii.. - jak się masz?. Zawsze możesz zajrzeć do podręcznika, jeśli będziesz miał kłopot z samodzielnym wykonaniem zadania.. / 4 Total: / 10 1 Ułóż zdania A-F w odpowiedniej kolejności tak, aby powstał dialog.. Na następnej lekcji zajmiemy się powtórzeniem gramatyki, która pojawiła się w rozdziale 6.. Zacznijmy od podstaw, czyli samego sposobu zapisu dialogu w edytorze tekstowym..

- Wyklucza pan ucieczkę?Uzupełnij tekst,używając podanych wyrazów.

Przykład: - Wyglądasz bardzo ładnie - odpowiedział Adam.Podstawowe zasady pisania dialogu - interpunkcja, pauzy, dywizy i myślniki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt