Streszczenie serialu na wspólnej

Pobierz

Na Wspólnej opisy odcinków (sezon 17) - Świat Seriali - streszczenia, opisy odcinkówJak potoczą się losy bohaterów serialu Na Wspólnej TVN?. To dowód na jej romans z bandytą!. Między mężczyznami dochodzi do bójki .. Na Wspólnej, odcinek 3290: Darek szantażowany przez żonę ojca!. Na Wspólnej opisy odcinków (sezon 16) - Świat Seriali - streszczenia, opisy odcinkówDziś ślub Michała i Igi.. Jego pierwowzorem jest niemiecki serial codzienny .Na Wspólnej odcinek 3149, 3150, 3151, 3152 [Streszczenie + Zdjęcia] 3149: Daria widzi, jak Renata czule żegna Rocha, który jedzie na wyjazdową sesję zdjęciową.. Wszystkie informacje na temat serialu.3092: Diler Arni trzyma na muszce Michela i Jarka!. Trudne chwile tam spędzone związały ich mocnymi więzami przyjaźni.Na Wspólnej odc.. Jednak po południu spotyka go w Warszawie - na dodatek z ponętną blondynką!. Zimińska (Lucyna Malec) naciska, żeby Janek (Bartłomiej Kraszewski) wskazał winnego albo sam oddał pieniądze kolegom.. Nie spodziewa się, że koledzy na powitanie… pobiją go!. Lidka wraca z synem z wieloletniej emigracji.. Kobieta potwierdza, że ma kompromitujące Marcinkową zdjęcia i filmy - użyje ich, jeśli ta nie wycofa się z życia publicznego.. Na Wspólnej - Świat Seriali.Na Wspólnej odcinek 3218, 3219, 3220, 3221 [Streszczenie + Zdjęcia] 3 maja 2021 serialeweb.. Odda Bergom, Jarusiowi i …..

Przeczytajcie najnowsze streszczenie.

Maks żyje!na wspólnej; streszczenia seriali; na wspólnej streszczenia; Na Wspólnej (2582) - Dominika nie pojawia się w pracy.. Do Zimińskich przyjeżdża z Londynu kuzynka Danki.. Jego pierwowzorem jest niemiecki serial codzienny .Świat Seriali - to serwis poświęcony serialom telewizyjnym.. Na Wspólnej (3218)Agnieszka mówi Ilonie, że policja odkryła w jej domu kolczyki, które dostała od Krenza.. Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. Kiedy młoda para zjawia się pod USC okazuje się, że z ich kameralnej imprezy nici - czeka na nich cała Wspólna!. Wręcza mężczyźnie skórzaną kurtkę i załatwia mu motocykl.. Robert na oczach Weroniki aresztuje Grzelaka w związku z.. - swiatseriali.interia.pl Na Wspólnej odcinek Na Wspólnej / 3212 - Świat Seriali - opisy odcinków, streszczeniaNa Wspólnej, odcinek 3095 - streszczenie.. Przeczytajcie najnowsze streszczenie.. Stefanek bawi się pistoletem AntoniegoNa Wspólnej 3304 - wtorek 12 października; Na Wspólnej 3305 - środa 13 października; Na Wspólnej powtórki.. Chłopak śmiało wkracza w nowe środowisko.. 3247: Michał przeżywa straszne .Na Wspólnej streszczenia, obsada, odcinki.. !Kiedy próbuje ją przytulić, Nastka wymawiając się brakiem czasu unika bliskości z Nowakiem, ale zgadza się na wieczorny wypad z Wójcikami do kina..

Przeczytajcie streszczenie odcinków !!!

3302 - opis, streszczenie: Ilona zgadza się na przesłuchanie Wiktorka 2021-10-07 1:41 Autor: TVN/ Mateusz Grochocki East News Na Wspólnej odc.. "Na Wspólnej" to polski serial obyczajowy emitowany na antenie TVN od 27 stycznia 2003 roku.. Wejdź na stronę Na Wspólnej, serialu, w którym dom przy ul. Wspólnej połączył wielu ludzi i rodzin, i czytaj najnowsze aktualności z życia bohaterów!. Danuta daje rodzinie przystań - czy bezpieczną!. 3218: Agnieszka informuje aresztowaną Ilonę, że policja znalazła w jej domu kolczyki od Krenza.. Streszczenie 3095. odcinka serialu "Na Wspólnej" prezentuje się następująco: Smolny kłóci się z Tymonem.. nawspolnej.Jesteście ciekawi, co wydarzyło się w odcinkach 3295-3298 serialu Na Wspólnej TVN?. Bruno robi, co może, żeby nie dopuścić do tragedii.. Zdybicka nagle zmienia front - mówi, że….. Dziedzicówna z Luizą znajdują ogłoszenie o bardzo tanim mieszkaniu do wynajęcia.Na Wspólnej odcinek Na Wspólnej / 3212.. Jest międzynarodowym formatem firmy Fremantle.. Zarejestruj sięZaloguj się.. Chłopak nie chce .. "Na wspólnej" streszczenie odcinka 2696 Elżbieta odnajduje koleżankę ze szkoły baletowej, którą podejrzewa o wysyłanie do niej maili z pogróżkami..

3277 - opis, streszczenie: Agnieszka rozpoznaje swojego mężaStreszczenia.

"Na Wspólnej" co wydarzy się w odcinku 3287?. Rano zjawiają się rodzice Kingi - na swój sposób akceptują nową wybrankę swojego zięcia.. Biorą to za dowód romansu z bandytą.Na Wspólnej (3099) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy.Na Wspólnej (3097) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy.Na Wspólnej (3055) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy.Streszczenia Na Wspólnej online - oficjalna strona serialu Na Wspólnej.. Hoffer przeprowadza metamorfozę wizerunku Zięby.. Zakościelna wyciągnie .Jesteście ciekawi, co wydarzyło się w odcinku 3300 serialu Na Wspólnej TVN?. Dziewczyna, nie informując Tomka - zamiast na spotkanie z nim - idzie na uroczystość Seby.Jest to serwis poświęcony serialom telewizyjnym, takim jak: Dexter, M jak miłość, Hotel 52, Barwy szczęścia, Czysta krew.. Jest międzynarodowym formatem firmy Fremantle.. Rodzinny obiad u Zakościelnych okaże się porażką?Na Wspólnej - streszczenie Wiktora, Michała, Andrzeja, Basię, Leszka, Weronikę i Gabrielę połączył sierociniec.. Zakościelny dzwoni do Darka z dobrą wiadomością - Marysia wraca dziś ze szpitala i z pewnością ucieszy się z odwiedzin najstarszego brata.Na wspólnej - streszczenia Na Wspólnej odc.. Podczas dramatycznych zeznań kobiety, jej mąż robi ..

3278 - opis, streszczenie: Jaruś dzwoni do ojca Elizy z prośbą o za… Na Wspólnej odc.

Na Wspólnej".. Emisja odcinków od poniedziałku do czwartku!. "Na Wspólnej" odcinek 3300.. Na Wspólnej (3219)Podczas rozprawy adwokatka zarzuca Kasi, że pragnie zemścić się za zwolnienie z pracy.. Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. W drodze do pracy Anastazja spotyka ojca Seby, który zaprasza na uroczystość szkolną swojego syna.. Danuta zapisuje Janka do swojej szkoły.. Roman czeka w szpitalu na operację!Serial "Na Wspólnej" jest emitowany w TVN cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15.. Tymczasem w szpitalu Sandra nadal nie odzyskuje przytomności….. Dostępne są również streszczenia Na Wspólnej.. Czy antyterroryści zdążą z interwencją!. Na Wspólnej, odcinek 3291: Ojciec Elizy odkupi swoje winy.. Emisja serialu w TVN i player.pl!Świat Seriali - to serwis poświęcony serialom telewizyjnym..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt