Test kajko i kokosz szkoła latania wordwall

Pobierz

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Test wiedzy o rzeczach związanych z babcią!Youtube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. opowiadanie milosc test przygoda kobiety magia harrypotter filmy ksiazki youtube creepypasta szkola marvel cowolisz seriale .Hodon zniknął, ale czy na pewno?. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. W każdym razie w Mirmiłowie jest już spokojnie.. Portal Wordwall umożliwia szybkie i łatwe tworzenie wspaniałych materiałów dydaktycznych.. Udostępnij Udostępnij wg Paulinaczelen.. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.. Polub.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Kolejna po Kajko i Kokosz w Krainie Borostworów gra przygodowo-zręcznościowa przeznaczona dla dzieci (od czterech lat), w całości .Kajko i Kokosz.. Szkoła latania [ebook PL - KOMIKS ], Kajko i Kokosz, Komiks, BobislawW 2008 roku na wyżej wspomnian… Czytaj więcejAUDIO-VIDEO KOMIKSScenariusz i rysunki Janusz ChristaWydawnictwoEgmont PolskaDrukEDICIA, Poznań J. Christa / Egmont Polska 2003.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Szkoły Latania..

... Kajko i kokosz szkoła latania.

Click Share .1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. Kajko i Kokosz (kartkóweczka, online) Otwórz pudełko.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. 1 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Znajdziesz tutaj wszystkie istotne informacje dotyczące lektury Kajko i Kokosz.. Więcej.. A Kokosz znowu jest głodny.Weihnachten - memory - Odmiana czasownika przez osoby - Weihnachten - Wortschatz - Dopasuj właściwe słowo - Aussehen, CharakterKsiążka Kajko i Kokosz szkoła latania przeczytana w całości dla mojej córki.. Zmień szablon .Kajko i Kokosz.. Cel lekcji: poznajemy wstępne informacje na temat lektury Nacobezu: Potrafisz opowiedzieć treść komiksu, Wiesz, kim są bohaterowie i potrafisz przedstawić kilka informacji o nich, Potrafisz podać właściwą kolejność ukazanych wydarzeń.Udostępnij.. Udostępnij.. Szkoła latania" - sprawdź, gdzie kupisz najtaniej.. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.. Szkoła latania.doc na koncie użytkownika zielony_kot_ • folder Testy z lektur SP • Data dodania: 2 gru 2018Kajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury..

Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.

Wybierz szablon;Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Udostępniam wszystkim zainteresowanym lekturą.. Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Klasa 4 Polski.. Skomentuj.. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Szkoła latania - test wiedzy.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaKajko i Kokosz.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. wg Owzdrojewska.. Szkoła latania" Janusz Christa.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. Motyw.. wozem.Plik Test Kajko i Kokosz.. Osadź .. Udostępnij.. złotem.. Udostępnij.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajkoczy znasz Kajko i kokosz, szkoła latania.Kajko i Kokosz 2: Cudowny Lek #3 Poziom 3 .. 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Najbardziej kompletny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania jaki znajdziesz w sieci.. Edytuj elementy.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiW tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaYoutube Szkoła Muzyka Zagadki Straszne ZWIERZĘTA Książki Social Media Horoskop Polityka Netflix.. kaczmo21 2 lata temu.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników..

...Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.

Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50. .. Czym Kajko, Kokosz i kasztelan zapłacili za usługę dentystyczną?. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Test składa się z 12 pytań.. Szkoła latania, którą napisał Christa Janusz, m.in.: streszczenie, opracowanie oraz motywy literackie.Temat: Wprowadzenie do lektury "Kajko i Kokosz.. Audiobook.Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Udostępnij.. Szkoła latania- test z lektury.. Edytuj elementy.. Szkoła latania -35% Oceń ten produkt jako pierwszy .. 10.Plik Test Kajko i Kokosz.. Wypróbuj aplikację sameQuizy .Jeśli jesteś fanem Kajko i Kokosza to sprawdź .. Kajko i Kokosz test wiedzy.. Skomentuj.Test z lektury :Kajko i Kokosz szkoła latania.. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Skomentuj.. Kociaramiara 4 miesiące temu.. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?7) Kto ostrzegł mieszkańców grodu Kasztelana przed zbócerzmi, kiedy Kajko, Kokosz i on byli na nauce latania?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt