Przeczytaj zdania a h uzupełnij luki wpisując wybrane

Pobierz

Prosze na dzisiaj .. Prosze na dzisiaj !. Dodaj do każdego z nich pytanie, na które odpowiada.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Nauczyciel.. Ben and Ted are .Przeczytaj dialog a do d samodzielnie uzupełnij luki poprawną formą czasownik nehmen.. 1 step 4 lasostep 2 tundra 5 półpustynie i pustynie1 Uzupełnij dialog słowami z ramki.. Przeczytaj dialogi (a-d) uzupełnij luku (1-12) wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.Proszę na dziś .. 4 Dopasuj odpowiedzi a-e do pytań z ćwiczenia 3. a 3 25 Star Street, Kingston.. Odpowiedź: w zalaczonym pliku odp.. Uzupełnij luki (1-8), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. A women B girls Sprawdź się!. StundeUłóż i zapisz zdania tak jak w przykladzie.. Przeczytaj zdania a do e uzupełnij luki 1 do 9 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi .. Um Zum Am e.Kapitel 1 Modul 3 8 Przeczytaj zdania (a-h).. 1 t l 3 i cr 2 f 4 dr 3 Dopasuj do siebie wyrazy.. Prosze na dzisiaj !. - Kogo powinienem zaprosić?b.. Question from @Tatianapirzamek - Szkoła podstawowa - Język niemiecki .. Autor książki urodził się w 1950 roku.3 n h i t 2 Uzupełnij nazwy przedmiotów, które można zobaczyć 4na plaży.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Od czterech lat uczę tego języka.. Uzupełnij luki (1-24) wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.Przeczytaj zdania (a-h).Uzupełnij luki (1-9), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzianswer..

Przeczytaj zdania a h uzupełnij luki 1-8 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi .

Uzupełnij luki (1-24) wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi - Brainly.pl.. 1 Dopasuj wyrażenia 1-7 do osób na zdjęciu.. W razie problemów, służę pomocą na messengerze.. Prosze na dzisiaj !. Answer.3 Popatrz na obrazek i uzupełnij zdania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Pilnie na dziś prosze .. SmartbuchOpracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Przeczytaj ponownie wiersz oraz informacje zamieszczone na schemacie a następnie uzupełnij zdania.. Proszę o pomoc, zadania w załączniku zadania 2, 3 strona 39, książka pt. puls życia, klasa 2 gimnazjum, dzięki za pomoc ;) .. ich du er, sie, es Kursbuch Grammatikecke wir Seite 17 ihr sie Sie Kursbuch 3 Przeczytaj zdania (a-j).. Wyjaśnienie:przeczytaj zdania (a-h).. Question from @Karolcia22856 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiprzeczytaj zadania a h uzupelnij luki.. Zobacz odpowiedź.. Uzupełnij luki (1-9), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. W zadaniu podano trzy dodatkowe słowa, które nie pasują do żadnej luki.. Wpisz odpowiednią literę w każdą lukę.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Przeczytaj zdania a do e uzupełnij luki 1 do 9 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi .

Uzupełnij luki, wybierając jedno z podanych słów.. Powodzenia!. Spośród wyrazów w ramceUzupełnij luki w zdaniach tak żeby tworzyły logiczną i poprawną gramatycznie i ortograficznie całość.. Question from @Tatianapirzamek - Szkoła podstawowa - Język niemieckiprzeczytaj zadania a h uzupelnij luki.. Question from @Tatianapirzamek - Szkoła podstawowa - Język niemiecki .. Uzupełnij luki (1-11), wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi.. - Kto przyjdzie na imp Odpowiedź na zadanie z Wir smart 2.. B - Przemieszczając się wzdłuż linii oznaczonej cyfrą 1, z północy na południe Europy, uszereguj podane formacje roślinne.. e T-O-M F-L-Y-N-N. 5 Odpowiedz na pytania z ćwiczenia 3, podając prawdziwe informacje o sobie.. …Przeczytaj tekst i zaproponuj do niego odpowiedni tytuł 2.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Przeczytaj dialogi (a-h).. Uzupełnij luki czasownikami z nawiasow w czasie Present simple 1. ok. 3 minut 2 Przeczytaj tekst.. Zdecyduj, czy poniższe zdania są.. Stanisław Wyspiański Wesele Przeczytaj uważnie tekst, a następni e wykonaj umieszczone pod nim zadania.. 5.1 Przeczytaj zdania.. Im Sommer fahren wir ans Meer.W Odpowiedź na zadanie z Wir smart 2..

Przeczytaj zdania (a-h).

Przeczytaj ponownie tekst.. ich du er, sie, es Kursbuch Grammatikecke wir Seite 17 ihr sie Sie Kursbuch 3 Przeczytaj zdania (a-j).Kapitel 4 Modul 3 14 Przeczytaj zdania (a-h).. Tobias jedzie dzisiaj w góry.b.. Odpowiadaj tylko na podstawie tekstu i tylko własnymi słowami - chyba że w zadaniu….Uzupełnij brakujące litery.. Przeczytaj zdania a do e uzupełnij luki 1 do 9 wpisując wybrane z tabeli odpowiedzi .. Przeczytaj podany tekst i wypisz z niego wszystkie okoliczniki.. Zobacz odpowiedzi.. Przeczytaj dialogi (a-b).. rozwiązane.. 3 Uzupełnij pytania, wpisując jedno słowo w każdą lukę.. Wpisz w kratki odpowiednie cyfry.. Tatianapirzamek February 2019 .A - Rozpoznaj obiekty geograficzne zaznaczone na mapie literami A - H Uzupełnij luki w zapisach nazwami własnymi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt